Світлана Лобода в Telegram та Instagram продовжує періодично ділитися публікаціями, які так чи інакше пов'язані з повномасштабним вторгненням окупантів в Україну.

У соцмережах вона виклала фрагмент прес-конференції, яка пройшла перед концертом виконавиці, щоб вона могла прокоментувати ситуацію, пов'язану з МЗС Литви... мова про відміну концертів і про оголошення її "персоною нон-грата", зробивши кілька важливих заяв.

Світлана Лобода приїхала до Литви після оголошення

Світлана Лобода приїхала до Литви після оголошення

"Я громадянка України, у мене було і залишається лише одне громадянство та один паспорт - український. Після окупації Криму з 2014 року - я не була в Криму. Але найважливіше! Я ще раз хочу подякувати Литві за її допомогу", - пише Світлана. Лобода у публікації.

Вона додала, що населення всієї Литви становить ту саму кількість, що й мешканці Києва. Але їхня допомога - неймовірно величезна.

Світлана Лобода приїхала до Литви після оголошення

"Чому пісні російською, а не казахською наприклад?", "Ви молодець. Привіт з Казахстану. Слава Україні", - пишуть користувачі в коментарях.

Варто зазначити, що під публікацією дуже багато скривджених росіян, які дорікають Світлані за те, що вона використовує російську мову.

Джерело