Через ракетні удари по об’єктах інфраструктури та дефіцит електроенергії на Полтавщині не можуть зменшити час відключення електрики. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Згідно з повідомленням, уже з 6 грудня на Полтавщині мали відключати електроенергію за таким графіком: 4 години є, 2 – немає. Але російська армія вдарила ракетами по об’єктах енергетики України в кількох областях, виник дефіцит електроенергії.

Через те, що недостача зберігається, на Полтавщину надають менший обсяг електроенергії. Тому "Полтаваобленерго" вимикає по дві черги споживачів одночасно. Самостійно Полтавщина не може виробляти електроенергію.

Начальник Полтавської ОВА пояснив, чому в області не зменшили час відключення електроенергії Що відомо Про те, що на території Полтавської області можуть змінити графіки погодинних відключень електроенергії, щоб чотири години у споживачів була електрика, а дві години – не було на апаратній нараді 5 грудня розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України було зруйновано частину українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла. Із 20 жовтня по всій території України запровадили обмеження на користування електроенергією. Про це в ефірі телемарафону на Суспільному повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. Удень 15 листопада Росія вдарила ракетами по низці регіонів України. За словами речника повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, війська РФ випустили близько 100 ракет. 15 листопада у Кременчуцькому районі російська армія завдала удар по об'єкту енергетичної інфраструктури. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Також 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання. 5 грудня Росія завдала масованого ракетного удару по території України, зокрема було влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури у трьох областях: Київській, Вінницькій та Одеській. Попри те, що сили ППО збили більшість російських ракет, в деяких областях виникли проблеми з електроенергією та водопостачанням.

Джерело