7 грудня в усіх громадах та районах області енергетики застосовуватимуть стабілізаційні відключення світла, – повідомили у "Волиньобленерго".

Ознайомитись із графіком знеструмлень можна ТУТ ( необхідно обрати район електромереж – ред.).

Як зазначили енергетики, загалом по області, як і по всій Україні зберігається дефіцит потужності. "Ситуація динамічна, можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК "Укренерго" буде необхідність збалансувати енергосистему", – додали у "Волиньобленерго" та закликали жителів області ощадливо використовувати електроенергію.

Оприлюднили графіки стабілізаційних відключень світла на Волині 7 грудня Що відомо 5 грудня У Київській, Вінницькій та Одеській областях зафіксовані влучання в енергооб'єкти. Внаслідок цього Сумська область повністю залишилася без електропостачання. В Одесі ж після вибухів знеструмленими лишилися всі насосні станції та резервні лінії. Водопостачання відсутнє скрізь у місті. А в Києві метрополітен перевели в обмежений режим роботи. 5 грудня у зв'язку із черговою масованою атакою на об'єкти критичної інфраструктури України, на Волині вводять аварійні відключення світла. 23 листопада майже уся Волинська область була знеструмлена внаслідок обстрілів російських військ енергетичних об'єктів України. Відтоді графіки погодинних відключень світла в області не діяли.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело