Українці мають можливість отримати понад 2 тис. грн., які надійдуть на банківську картку протягом трьох місяців після подання заявки на грошову допомогу.

Новий вид фінансової допомоги: хто може отримати 2 тисячі гривень та як оформити виплату


У зв’язку з ракетними ударами по енергетичній інфраструктурі кількість ВПО в Україні постійно зростає. Ще б пак, люди наважуються виїжджати з прифронтових і небезпечних зон навіть незважаючи на те, що попереду на них чекає невизначеність. Такі люди можуть розраховувати на повну підтримку України та міжнародну грошову допомогу від благодійних організацій, фондів та урядів.

Так стало відомо, що деякі українські переселенці можуть отримати грошову допомогу від благодійної організації BHA & Save the children. Вона складає 2200 грн.

Про це повідомляє прес-служба міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Хто має право на допомогу:

1. Сім’ї ВПО, які були переміщені протягом останніх 30 днів у Вінницьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Львівську, Чернівецьку області та не мають безпечного місця проживання.

2. ВПО, які не мають безпечного житла (власного, орендованого, наданого або розділеного з родичами) та відповідають хоча б одному з наступних критеріїв уразливості:

домогосподарство ведеться жінкою;
домогосподарство ведеться особою похилого віку (60+);
домогосподарство ведеться особою з інвалідністю;
домогосподарство з дитиною та особою з інвалідністю, хронічною хворобою, тимчасовою травмою (перелом, післяопераційний стан);
домогосподарство з дитиною та особою похилого віку (60+);
домогосподарство з двома та більше дітьми;
домогосподарство з дитиною під опікою;
домогосподарство з вагітною жінкою або мамою, яка годує грудьми дитини віком до двох років.
3. Потерпілі від обстрілів домогосподарства, які втратили члена сім’ї або кошти для існування (ушкоджені чи втрачені магазини, ферми, худобу тощо) внаслідок воєнних дій.

Скільки платитимуть

Зазначається, що українцям заплатять 2,2 тис. грн, які надійдуть на банківську картку протягом трьох місяців після подання заявки на грошову допомогу від благодійного фонду.

Щоб подати заявку на отримання такої допомоги, потрібно зателефонувати на гарячу лінію за номером: 0 800 609 845.

Джерело