Розвʼязана Росією війна проти України спричинила найбільшу міграційну кризу на території Європи з часів Другої світової війни, а також до серйозних проблем с голодом у світі.

Про це під час спеціального засідання Ради Безпеки ООН з питань гуманітарної ситуації в Україні заявила представниця США Ліза Карті, повідомляє Голос Америки.

Вона заявила, що міжнародні організації надали українцям допомоги на понад один мільярд доларів за час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. При цьому вона зазначила, що необхідно робити більше, адже РФ намагається зруйнувати цивільну інфраструктуру України.

Росія не прагне переговорів про мир, —  представниця США в ООН

Представниця США заявила, що попри жахливі атаки українці тримаються надзвичайно стійко.

"Під час останнього візиту до Києва посолки США в ООН Лінди Томас-Грінфілд президент Зеленський сказав їй, що він прагне справедливого миру, заснованого на принципах Статуту ООН, і це те, що захищає і підтримує ця Рада", - сказала Карті.

"Президент Путін посилює бомбардування української інфраструктури, що свідчить про те, що він не має щирого інтересу у переговорах чи змістовній дипломатії. Натомість він намагається зламати волю України до боротьби, скидаючи на них бомби й змушуючи замерзати, щоб змусити їх підкоритись. Але йому це не вдасться, тому що Україна бореться за свою свободу, за майбутнє своїх дітей. І ми зробимо все, що в наших силах, щоб допомогти зберегти надію в Україні", - підкреслила Карті.

Намагаємось, раніше повідомлялося, що постійний представник Росії при ООН Василь Небензя вийшов із зали засідання Ради безпеки ООН 6 грудня, на якому обговорюється гуманітарна ситуація в Україні, пов’язана з обстрілами цивільних та об’єктів інфраструктури.

Крім того, ми раніше інформували, чим Україна відповіла на резонансну ідею Заходу про "гарантії безпеки" для Росії.

Читайте також:

"Бавовна" на аеродромах РФ: експерт пояснив, які позитивні наслідки це матиме для фронту

Прогноз Буданова про війну: що на нас чекає

Чому провалився план Росії із захоплення України за 10 днів - відповідь експертів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело