На сьогодні ЗСУ є однією з найсильніших армій на планеті, переконаний патрульний

У програмі "Час: Online" на "5 каналі" ведуча Марія Скібінська та ветеран російсько-української війни, рядовий Патрульної поліції, засновник Veterano Group Леонід Остальцев обговорили, наскільки важко воювати взимку і чи готові ЗСУ.

"Війна взимку – це біда. Але Збройні сили України готові до усього. Я так кажу не через свій досвід, а через те, що я бачив. На сьогодні ЗСУ є однією з найсильніших армій на планеті. ЗСУ ви@бали російську федерацію тупо в усі щілини. І про це знають абсолютно всі. Американці, коли зараз чують слово Україна або бачать довто-блакитне – у них прямо… українці! Тому що ми нині боремося за те, що Америка виборола 200 років тому – справжні свобода і незалежність", – говорить Остальцев.

Він говорить, що ЗСУ – готові до зими.

"Наскільки треба, настільки вони і готові у тих умовах, в яких нині наші бійці. На фронті – дуже важко, на передній лінії – дуже важко. Я не буду казати наскільки, бо мене там нема, але коли я інколи туди приїжджаю, я бачу, що це історія про те: "Я @бу, які там яйця у людей". Вони величезні, вони титанові і б’ються одне одне. І при цьому вони ще вбивають кацапів", – каже Остальцев.

І додає: "На зиму, як би ти не готувався, яку б суперкруту форму не нап’яв, і скільки шарів флісу на себе б не натягнув, але якщо ти сидиш в окопі, де холодно, мокро, а потім замерзає, а потім розмерзає, то відповідно тут просто буде з’являтися характер, а характер у наших військових набагато більший. Це я знаю на 100%, і цим ми забезпечені на дуже багато років наперед, слава Богу".  

Дивіться повний випуск інтерв'ю з рядовим Патрульної поліції Леонідом Остальцевим:

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться відео за темою:

В орків лишилося майже 100 ракет типу "Х". На ще одну атаку. А далі що, камінням кидатися? Селезньов

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Джерело