Вихованці КДЮСШ "Суми" та ДЮСШ "Спартак" взяли участь у міжнародних змаганнях зі спортивної аеробіки, що проходили у литовському місті Клайпеда і здобули медалі.

"Безмежно пишаюсь виступами сумчанок на цих змаганнях. Багато роботи попереду, але ми вже перемогли", - говорить головна тренерка збірної команди Сумської області Оксана Дубинська.

Так, сумські спортсменки Анна Остапенко та Ольга Сєрік, Євгенія Кунда, Софія Сергієнко і Карина Фоменко здобули золоті медалі в категорії “Групи юніори”.

Сумські спортсмени вибороли призові місця на міжнародних змаганнях зі спортивної аеробіки

Перше місце в категорії “Аеро-денс юніори” посіли Анна Остапенко, Марія Шевченко, Анастасія Лукаш, Катерина Буркотенко, Дар’я Артюхова, Вікторія Ворожка та Євгенія Кунда.

В індивідуальних виступах у категорії “Юніори” спортсмен Ярослав Сєрік здобув срібло, Матвій Ломонос у категорії “Кадети” - бронзу.

Срібло в категорії “Змішані пари” вибороли Ольга Сєрік та Ярослав Сєрік.

Другими у категорії “Трійки” серед кадетів стали Марія Шевченко, Єва Воловик, Діана Тверезовська. Другими у категорії “Трійки” серед юніорів стали Софія Сергієнко, Карина Фоменко і Євгенія Кунда.

Підготували спортсменів до змагань головна тренерка збірної Сумської області Оксана Дубинська, тренерки КДЮСШ "Суми"Анна Корнієнко, Ірина Дух, Марина Фуртат та тренерка ДЮСШ "Спартак" Наталія Фастова.

Загалом у змаганнях зі спортивної аеробіки брали участь 9 країн: Литва, Естонія, Казахстан, Великобританія, Латвія, Італія, Фінляндія, Швеція та Україна.

Читайте також У Сумах нагородили переможців та призерів "військового біатлону". Сумські спортсмени поступились у півфіналі студентського чемпіонату з футзалу.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело