Перший вихід до чвертьфіналу в історії марокканської збірної.

Марокко стало сьомим учасником 1/4 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу. У матчі 1/8 фіналу за підсумками серії пенальті команда Валіда Реґраґі сенсаційно вибила Іспанію.

До другого плей-оф у своїй історії збірна Марокко вийшла з першої сходинки групи F. На два очки африканська команда випередила чинних віцечемпіонів світу з Хорватії.

Марокко в серії пенальті сенсаційно вибило Іспанію з чемпіонату світу-2022: результат

Натомість Іспанія в групі E посіла друге місце. Після мінімальної поразки в заключному очному матчі групового раунду першою позицією квартету "Фурія" поступилася команді Японії.

У півфіналі Марокко зіграє проти переможця пари Португалія - Швейцарія. Заключний чвертьфінальний матч на турнірі відбудеться ввечері у вівторок, 6 грудня (початок - о 21:00 за київським часом).

Як пройшов матч

Впродовж основного часу поєдинку обидва суперники мали мінімум гострих нагод відкрити рахунок. За 90 хвилин команди завдали в площину воріт протилежної команди по два удари, проте за "сухого" рахунку визначення переможця було відкладено щонайменше до екстратайму - другого на ЧС-2022 після гри Хорватії з Японією.

Вже в овертаймі підопічні Енріке заволоділи тотальною перевагою у володінні м'ячем, що на момент перерви між 15-хвилинками сягала показника у 86% на користь Іспанії. Втілити її в голи, ба навіть в удари в площину воріт, фаворитам матчу не вдалося - доля матчу чвертьфіналів вдруге на турнірі мала вирішитися в серії пенальті.

У серії іспанці не реалізували три перших удари від Пабло Сарабії, Карлоса Солера та Серхіо Бускетса. Марокканці з трьома забитими пенальті сенсаційно проходять до чвертьфіналу турніру!

ЧС-2022. 1/8 фіналу

Марокко - Іспанія 0:0 (пен. 3:0)

Що відомо Збірна Марокко вперше в історії дісталася чвертьфіналу світової першості. Найкращим результатом команди на Мундіалях залишався вихід до 1/8 фіналу у 1986 році. Іспанія вдруге поспіль не змогла пройти раунд 1/8 фіналу. Чотири роки тому, на Мундіалі в Росії, "Фурію" на старті плей-оф зупинили господарі турніру. Чвертьфінальний матч між Марокко та переможцем пари Португалія - Швейцарія буде зіграно в суботу, 10 грудня.