Співачка Алла Пугачова, яка відкрито виступає проти війни в Україні, через що була змушена переїхати з родиною до Ізраїлю, написала чергове звернення, яке викликало бурхливу реакцію росіян. Артистка пояснила, як реагує на замовну критику, яка ллється на її сім’ю з російських ЗМІ.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)

Алла Пугачова виступила з новою заявою та довела росіян до сказу

Пугачова показала розкішний вигляд із вікна її будинку в Ізраїлі: сонце та багато мальовничої зелені. «Мене багато хто питає, яким чином я виношу замовне цькування нашої родини, як? А ось так. Грудневе небо над Землею Обітованою. Дивлюся на небо і кажу: «Господи! Пробач цих жалюгідних продажних тварюк, лицемірів і брехунів, бо не знають вони що творять». Ось і все», – висловилася Алла Борисівна на адресу злостивців.

Пост співачки зібрав вже більше 116 тисяч вподобайок і майже 10 тисяч коментарів. Одні шанувальники дякують співачці: «Дякуємо за вашу позицію! Дякую за чесність! Дякую за силу!», «Терпіння вам та вашій родині. Пугачова була, є і буде».

Інші бісяться: «І язик у тебе, богохульниця, повертається до Бога звертатися?! Та ти у своєму житті попрала всі божі принципи, гомосексуалізм ти звела на п'єдестал у нашій країні, боженька терпів і прощав, та видно й у нього не вийшло», «Пугачиха зовсім оборзіла, відкрила рота на великий народ».

Дісталося і старшій дочці Пугачової – співачці Крістіні Орбакайте, яка підтримала маму в коментарях сердечком: «Крістінка вас підтримує, а сама чомусь продовжує працювати в Росії, ймовірно, хоче на двох стільцях всидіти». Під самим коментарем Орбакайте також більше ста дописів від обурених росіян. Через прокльони і образи ледь пробивають повідомлення на зразок: «Набагато більше тих, хто ще більше захоплюється вами. Просто наші голоси, так само беззвучні у гуркоті дикого реву фанатиків».

Джерело