На добу без водопостачання залишились мешканці семи вулиць та мікрорайону Поділля у Вінниці. Все через заміну водогону на цій ділянці. Начальник КП "Вінницяоблводоканал" Дмитро Кістіон говорить, проводять реконструкцію магістрального водогону. Старі металеві труби, в яких закінчився термін експлуатації поанд 40 років тому, замінюють на полієтиленові. Ремонтні роботи на цій ділянці на завершальному етапі.

"Ми до початку війни мали 50 % виконання робіт, на сьогодні 58% виконаних робіт на даному обʼєкті", – каже Дмитро Кістіон.

Будівельники проводять перепідключення абонентів до нового водогону, говорить начальник підрядної організації Максим Гудименко. Через це мешканці семи вулиць та мікрорайону Поділля у Вінниці на добу залишились без водопостачання.

Добу без води: на семи вулицях Вінниці та мікрорайоні Поділля замінюють старі труби

Ремонтні роботи наразі тривають на шістьох ділянках. Начальник служби закупівель підприємства Олександр Якименко говорить, проєкт реалізують завдяки співпраці зі світовим банком.

"Вартість цього будівництва складає 191 млн, такі кошти не можливо акумулювати в тарифі, тому ми взяли позику в банку", – розповідає Олександр Якименко.

В рамках проєкту співпраці зі світовим банком у Вінниці введено в експлуатацію близько двох кілометрів водогону, до кінця цього року запланували завершити ще кілометр. Загалом, передбачено реконструкцію 10 км. Перелік адрес, де і коли буде відсутнє водопостачання, опубліковано на сайті комунального підприємства. Відновлять його 7 грудня, о 9:00.

Читайте також

У Вінниці репетитор з малювання 10 років розбещував неповнолітніх учениць Звільнену з російського полону Наталю Фіялову з Вінниччини нагородили орденом "За мужність"

Джерело