У соцмережах люди зізнаються, що вражені смертю Кірсті, згадують її красу, талант, посмішку та улюблені ролі у її виконанні.

Виявилося, що в актриси бал рак. Виявили хворобу нещодавно.

«Вона боролася з величезною силою, залишаючи нам впевненість у її нескінченній радості життя та будь-яких пригодах, які на нас чекають попереду. Якою б знаковою вона не була на екрані, вона була ще дивовижнішою мамою та бабусею", - говориться в повідомленні її дітей.

Кончина знаменитої актриси-красуні приголомшила світ:

Кінобіографія Кірсті налічує десятки робіт, серед яких "Зоряний шлях 2: Гнів Хана", "Двоє: Я і моя тінь" та "Прокляте селище", "Хто б казав".

Керсті Еллі все життя страждала через непостійну вагу. Зірка худла, гладшала, знову худла і знову набирала вагу. Був час, що її вага сягала 135 кілограмів при зрості в 178 сантиметрів.

Кончина знаменитої актриси-красуні приголомшила світ:

Пізніше сама Кірсті заснувала свою компанію, яка допомагала боротися із зайвою вагою.

«Прощавай, Кірсті Еллі, ти змусила нас усіх посміхнутися. Ти була великим талантом», «RIP Кірсті Еллі, легенда комедії, чий 7-серійний напівавтобіографічний серіал «Товста актриса» був, як і вона, надто недовговічним і випередив свій час», «Кірсті Еллі була однією з перших знаменитостей, у яких я «закохався» у дитинстві. Вона була рідкісною красунею та унікальним талантом. Спочивай з миром», - пишуть у Мережі.

Смерть актриси також вразила хореографа родом з Одеси Макса Чмерковського. У 2011 році він був її партнером з «Танців із зірками».

Також повідомлялося, що відомий український актор звернувся до роботодавців.

Джерело