До складу на другий етап увійшов 19-річний біатлоніст.

Чоловіча збірна України з біатлону назвала склад на другий етап Кубка світу, який відбудеться у Гохфільцені. Склад команди в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт повідомив головний тренер Юрай Санітра.

До складу чоловічої команди увійшли п'ять біатлоністів. Серед них не опинилося капітана збірної України Дмитра Підручного, який має проблеми з коліном.

Україна провела зміну в складі чоловічої збірної з біатлону на другий етап Кубка світу: хто у заявці

"Його старт, думаю, нереальний", - сказав Санітра, додавши, що Підручний відправився з командою до Гохфільцена, але перебуває на обстеженні у місцевій клініці.

Крім Підручного, до складу збірної України не увійшов біатлоніст Денис Насико, який відправився на Кубок IBU. Замість нього Юрай Санітра довикликав Віталія Мандзина, який дебютує на рівні Кубка світу з біатлону.

Склад збірної України на другий етап Кубка світу Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк, Віталій Мандзин

Санітра анонсував появу Віталія Мандзина ще перед стартом сезону. В ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт тренер відзначав, що йому завадило потрапити до складу на етап у Контіолагті "відсутність очок".

Читайте також: "Старт сезону – не найважливіша ціль". Юрай Санітра – про підготовку й завдання збірної України з біатлону Що відомо Віталій Мандзин розпочав сезон 2022/23, дебютувавши на рівні Кубка IBU. На першому етапі в Ідре 19-річний біатлоніст виступив у трьох гонках (найкращий результат - 25-е місце у спринті). До сезону 2022/23 Мандзин виступав на рівні юніорського Кубка IBU. У сезоні 2021/22 він став учасником бронзової чоловічої естафети в Мартел-валь-Мартелло, а також фінішував четвертим у суперспринті на тому ж етапі. За підсумками виступів на першому етапі Кубка світу в Контіолагті збірна України посідає дев'яте місце у заліку Кубка Націй. Читайте також: Залік Кубка націй з біатлону: як розпочала сезон Україна Етап Кубка світу у Гохфільцені відбудеться з 8 до 11 грудня. У програмі етапу - спринти, гонки переслідування та естафети.

Джерело