У Швеції вбили чеченського опозиційного блогера, критика Рамзана Кадирова Тумсо Абдурахманова. Про це повідомив телеграм-канал 1ADAT, посилаючись на дані "інформаторів з Європи та Чечні". Цю інформацію також Радіо Свобода підтвердили соратники блогера.

Як повідомляє, 1ADAT, Абдурахманова застрелили у Швеції в ніч із 1 на 2 грудня.

"Маємо достатньо інформації, що підтверджує його загибель, а його брат, Мухаммад, був схований спецслужбами", - йдеться у повідомленні.

У Швеції вбили чеченського опозиційного блогера Абдурахманова — ЗМІ

2 грудня стало відомо, що Тумсо Абдурахманов, який живе у Швеції, та його брат, правозахисник Мухаммад Абдурахманов, який живе у Німеччині, перестали виходити на зв'язок. Тоді ж з'явилися повідомлення, що блогера могли вбити. Непідтверджена інформація про вбивство Тумсо Абдурахманова з'явилася в одному з телеграм-каналів прихильників невизнаної Ічкерії, пише Радіо Свобода.

Останній запис Тумсо Абдурахманова в його телеграм-каналі був опублікований ввечері 30 листопада. Під останнім відео на його каналі в ютубі користувачі залишають коментарі із закликом вийти на зв'язок.

Один із коментаторів зазначив, що блогер не попередив, що не вийде зі стрімом на зв'язок, хоче зазвичай такого не робив.

Поліція Швеції не коментує повідомлення про вбивство Абдурахманова.

“Поліцейське управління Швеції знає про повідомлення ЗМІ про вбивство людини, яка проживає у Швеції. Підтвердити ці повідомлення ЗМІ чи дати будь-які додаткові коментарі поліція не може”, — відповіли в управлінні на запит редакції “Кавказ.Реалії”.

Доповнюється...

Джерело