Завдання всього цивілізованого світу – зробити все, щоб росія стала черговим «православним північним Іраном», який погрожує, що знищить Ізраїль та Україну, але реально сили "вилізти за поребрик" у неї вже не було, вважає журналіст

У програмі "Час: Online" на "5 каналі" ведуча Марія Скібінська і блогер та журналіст Аркадій Бабченко обговорили, чи можливий розпад росії і що може прийти після путіна.

"Всі ці режими, на зразок того, що нині в росії – вони стійкі. Те, що росій розвалиться, а путін помре – це все нісенітниці. Те, що путін гворий і помре сьогодні в обід – я це чую вже 20 років. Путіну 70 років, Байден на днях відсвяткував 80-річчя. Путін за здоров’ям стежить, тому років 10 путінської росії нам забезпечено – це точно. Якщо тільки раптом у нього не виникне лейкемія, але якщо таких форсмажорів не буде, то путінська росія ще триватиме", – говорить Бабченко.

У росії – не агонія, там тільки становлення диктатури – Бабченко (Відео)

Він вважає, що запитання навіть не в путіні, а в тому, хто прийде після путіна.

"Зрозуміло, що ніякого Навального після путіна не буде, це очевидно. От два очевидні претенденти у нас уже є (говорить про кадирова і пригожина – ред.). Так, будуть санкції, і можливе нафтове ембарго, але треба налаштовуватися на те, що після путіна режим у росії не покращиться і тільки погіршиться. Ми нині з вами спостерігаємо не пік диктатури, а тільки її становлення. Хотілось би думати, що це агонія, але ні, це поки що тільки її становлення. Це ще поки навіть не "1937 рік", вони поки саджають філателістів і аспірпантів. Тобто на росію чекає ще умовний "1937 рік", а потім "велика війна" буде", – каже журналіст.

Так от наша задача, вважає Бабченко, зробити все, щоб росія стала черговим «православним північним Іраном», який погрожує, що знищить весь Ізраїль та Україну, але реально сили "вилізти за поребрик уже не вистачає".

Дивіться повний випуск інтерв'ю з журналістом і блогером Аркадієм Бабченком:

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться відео за темою: росіяни уже програли битву за Бахмут? – "Незламна країна"

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело