Ексучасник фракції "Опозиційна платформа — за життя" в облраді Ігор Райнін, якого позбавили звання почесного громадянина, прокоментував це рішення.

Свою позицію він озвучив на сесії облради 3 грудня.

"Те, що я чув, якась "деструктивна антиукраїнська позиція" — це дичина. Усі, хто зі мною працював, все це прекрасно знають. Хочу нагадати, що саме за мого головування Харківською ОДА, за що мені було присвоєно звання, з’явилися назви таких вулиць, як вулиця Свободи, проспект Незалежності, площа Захисників України, вулиця Волонтерська, ст. м. "Армійська", — сказав Райнін.

За словами Райніна, стипендію, яка була йому призначена, замість нього отримувала Обласна дитяча лікарня №1.

"Завжди мав принципову позицію публічну і 9 років тому, і 5 років тому, і рік тому, стосовно того, що Крим і Донбас — це виключно територія України, і вона повинна бути повернута під контроль української влади. Я з 24 лютого нікуди не їхав, не пропустив жодної сесії, працював як працюють мільйони українців. Допомагав, евакуював, перераховував... Ніяких підстав немає", — сказав Райнін.

Що відомо Про те, що Райніна можуть позбавити звання "Почесний громадянин Харківської області", стало відомо у листопаді. До облради надійшли відповідні звернення. На сесії обласної ради 3 грудня депутатів Ігоря Райніна та Володимира Святаша позбавили звання "Почесний громадянин Харківської області". Ексглава Адміністрації президента Петра Порошенка Ігор Райнін очолив харківську облорганізацію "Опозиційної платформи — За життя" у листопаді 2019 року. Після зупинки діяльності партії згідно з рішенням РНБО Райнін написав заяву щодо виходу з фракції облради. Читайте також

На Харківщині від лютого зареєстрували майже 9,5 тис. воєнних злочинів — прокурор області

Джерело