У Коломиї відбулася спартакіада органів місцевого самоврядування.

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Вже традиційно у Коломиї відбулася спартакіада органів місцевого самоврядування. Але цього року вона інша. Це перший раз, коли змагання проходить без Любомира Бордуна, який загину захищаючи нашу Батьківщину. Він любив спорт та любив бути першим. Тому завжди додавав особливого духу та запалу цій спартакіаді, – написав мер.

Також не взяли участь у змаганнях багато інших працівників Коломийської міської ради, які зараз у війську.

Через повномасштабне вторгнення спартакіада тепер має нову головну мету. Перш за все команди збирали гроші на потреби ЗСУ, а тільки потім змагалися.

У цьогорічній спартакіаді взяли участь шість команд: управління спорту, управління освіти, збірна комунальників, охоронa здоров’я, вагонне депо й управління культури та туризму. Вони виборювали першість у шести видах спорту – футболі, перетягуванню каната, тенісі, шахах, армреслінгу та шашках.

За загальними результатами:

  •  перше місце посіла команда управління спорту;
  • друге місце посіла команда управління освіти;
  • третє місце команда охорони здоров’я.
У Коломиї відбулася спартакіада органів місцевого самоврядування У Коломиї відбулася спартакіада органів місцевого самоврядування У Коломиї відбулася спартакіада органів місцевого самоврядування У Коломиї відбулася спартакіада органів місцевого самоврядування У Коломиї відбулася спартакіада органів місцевого самоврядування

Джерело