Відома молдавська співачка Людмила Балан, мати виконавця Дана Балана, якому приписували роман з українською співачкою Тіною Кароль, поділилася відеороликом на свою пісню.

Відповідне відео співачка, яка є активною юзеркою соцмережі Instagram, розмістила на власній сторінці.

Мама Дана Балана показала правду про його стосунки з Тіною Кароль:

Більшість шанувальників Людмили – жителі України, яким цікаво спостерігати за життям матері Дана Балана.

"Noua mea piesă - "Se lasă seara". Autor şi producător muzical - Cezar Ciucium. Text - Veronica Ciucium. O Duminică minunată tuturor! (Моя нова пісня - "Вже пізно". Автор музики та продюсер - Цезар Чуціум. Текст - Вероніка Чуціум. Чудового всім неділі!!!)», - написала вона під відео.

У ролику виконавиця в короткому білому платті, яке потім змінює на червоне та синє, бігає полями і насолоджується літнього вечора. При цьому вона танцює, використовуючи деякі рухи народних молдавських танців.

«Гарна. Браво», «Сіра фрумоси, де дор, де дор, супер! пісня чудова. Людмилушка, ви чарівна, як завжди» , - пишуть у коментарях фанати Балан.

Мама Дана Балана показала правду про його стосунки з Тіною Кароль:

Дісталося і синові співачки за стосунки з Тіною Кароль.

"Шкода, що Дан втратив таку жінку, але нехай будуть щасливі обидва", "А чого його шкодувати, він знайшов заміну і не гірше, такі як він, одні не бувають. Якби було кохання, були разом", "Заміна це хто ? Дівчинка що йому в дочці годиться? Їй 20 років", "Тоді це просто дитина взагалі, Дан же транслює інші цінності і тут знову молоденькі дівчатка, шкода", - обурюються фанатки.

Мама Дана Балана показала правду про його стосунки з Тіною Кароль:

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль розповіла про стосунки з Даном Баланом після "Голосу країни".

Джерело