Для всіх любителів незвичайних і навіть "унікальних" авто є чудові новини. Так, справжній будинок на колесах одного разу зробили у Чеській Республіці, для якого основою стала "Волга" ГАЗ-21.

Дивно, що за базу взяли легковик, а не мікроавтобус чи вантажівку, як це зазвичай буває. І ось, у листопаді 2021 року це радянське авто знову завоювало мережу, у Facebook-спільноті "Радянські авто" опублікували знімки цього "будиночка на колесах".

Будинок на колесах на базі

Будинок на колесах на базі

Кузов, як бачимо, дуже змінився. Все, що за середньою стійкою прибрали. За середньою стійкою кузова колишнього седана починається житловий модуль. Нижню частину кузова, що втратив безліч силових елементів, спочатку передбачених конструкцією, довелося посилювати, робити подібність рами.

На перший погляд може здатися, що це звичайний стандартний причіп-кемпер, встановлений на легковик. Але так тільки здається.

Будинок на колесах на базі

Житловий модуль практично повністю виготовлений з нуля, хоч і не без використання деталей від існуючих причепів – автобудинків. Від них взяті вікна, деякі елементи внутрішнього інтер'єру та меблів.

Будинок на колесах на базі

На жаль, фото інтер'єру немає. За словами власника, там є ліжко та невеликий столик типу кухонного. Є кілька скринь для різних речей, у надбудові над кабіною – великий багажник. 

Будинок на колесах на базі

Під публікацією з фото користувачі мережі почали активно коментувати таке диво техніки:  "Вона і так не їде, а тут ще будка згори", "Ніштяк Волга", "Відмінно!", "У з ким старість зустрічати треба... тут тобі й вогнище і тепло і не нудно...", "Мені здається, що причіп краще, а чехи випускали нормальні причіпники". 

Будинок на колесах на базі

Раніше ми повідомляли, що Toyota Land Cruiser робили із цієї "ластівки": як виглядає унікальний позашляховик від ЗАЗ.

Джерело