Відомий виконавець Макс Барських нещодавно випустив нову пісню, прем'єра якої відбулася 28 жовтня 2022 року. Потім розповів про те, що нарешті зустрінеться з фанатами в Україні, у Києві – 2 грудня, з концертом.

Він це й зробив. Цього ж дня, як відомо, у Наді Дорофєєвої теж було намічено музичний захід. Наразі Макс поділився кількома знімками зі студії звукозапису. Або кімнатки, яку тимчасово облаштували під таке помешкання.

Макс Барських порадував

Макс Барських порадував

"Київ – серце нашої країни. Тут завжди приходять найвдаліші та найвлучніші ідеї. Готуємо для вас кілька різдвяних сюрпризів. Вже зовсім скоро!", - пише Макс Барських у публікації.

Під одним із різдвяних сюрпризів він, швидше за все, мав на увазі нову пісню. Або кілька композицій, альбом. Щось пов'язане із музикою, чому підказкою виступають фотографії.

Макс Барських порадував

"Макс, ми давно не бачили тебе таким щасливим", "Київ - найкраще місто не світлі! І я в цьому вкотре переконався в Майамі!", "Яке ж щастя тебе бачити", "Ми сумували за усміхненим Максом. Вже чекаю новинки", - пишуть користувачі в коментарях.

Джерело