Подібного не траплялося на мундіалях уже 16 років.

Головний герой матчу між Камеруном і Бразилією – камерунський нападник Венсан Абубакар – відзначився кардинально протилежними досягненнями на останніх хвилинах гри третього туру чемпіонату світу-2022 з футболу, що триває в Катарі.

Команда Абубакара в останньому матчі групи зустрілася з Бразилією, яка гарантувала собі вихід до плей-оф ще після другого туру. Увесь основний час збірні провели без жодного забитого м'яча. Перший та єдиний гол зустрічі на другій хвилині компенсованого часу вдалося забити якраз-таки Абубакару.

Камерунець Абубакар став першим з часів інциденту з Зіданом автором гола в матчі ЧС з футболу, якого вилучили з поля

Форвард вразив ворота суперника з асиста півзахисника Жерома Нґома Мбекелі та відсвяткував, знявши футболку. За цей вчинок камерунець отримав жовту картку й одразу ж – вилучення. Гравцеві показали червону через перебір карток, адже раніше, на 81-ій хвилині, Венсан уже мав попередження.

Таким чином Абубакар став першим за 16 років футболістом, який заробив вилучення на чемпіонаті світу в тому ж матчі, в якому забив гол. Востаннє таке траплялося в фіналі ЧС-2006 між Італією та Францією (1:1, 5:3 за пенальті на користь Італії). Тоді француз Зінедін Зідан відкрив рахунок на сьомій хвилині, реалізувавши пенальті. Утім, в овертаймі на 110-ій хвилині футболіст отримав червону картку після інциденту з Марко Матерацці, коли Зідан вдарив суперника головою в грудну клітину.

Хто такий Венсан Абубакар 30-річний камерунський футболіст, який грає на позиції нападника. Дебютував за збірну Камеруну в 2010 році. З того час провів за команду 94 матчі та забив 35 голів. У складі збірної став володарем Кубка африканських націй 2017 року. Найкращий бомбардир Кубка африканських націй-2021 (8 голів). На клубному рівні представляє саудівський "Аль-Насср". Читайте також: Основний воротар Камеруну покинув розташування збірної після заборони взяти участь у грі проти Сербії Що відомо Гол у матчі проти Бразилії став другим для Абубакара на цьому чемпіонаті світу. До цього він також забивав у грі з Сербією (3:3). ЧС-2022 став для Абубакара третім у кар'єрі: після 2010 і 2014 років. У 2018-му країна не відібралася на мундіаль. Найкращим результатом Камеруну на рівні чемпіонатів світу залишається чвертьфінал 1990 року. У 2022 році Камерун посів на світовій першості третє місце в групі з чотирма очками та поступився Бразилії та Швейцарії. Команда програла Швейцарії (0:1), зіграла внічию з Сербією (3:3) та обіграла Бразилію (1:0). Камерун - Бразилія: огляд матчу чемпіонату світу-2022 з футболу Камерун - Бразилія: повне відео матчу ЧС-2022 ЧС-2022 з футболу на Суспільне Спорт: як дивитися матчі, прямі трансляції, студії та уся ключова інформація Читайте також: Збірна Камеруну здійснила найшвидший камбек на чемпіонатах світу за 68 років