Членами підрозділу добровільної пожежної охорони у Коломацькій громаді стали місцеві жителі. На Полтавщині таких формувань створили понад два десятки. Про це Суспільному розповіла речниця рятувальників Полтавщини Світлана Рибалко.

П’ять місцевих добровольців долучилися до пожежного підрозділу у селі Старицьківка Коломацької громади. До цього понад місяць вони проходили початкову підготовку, яку для них організували рятувальники, розповіла речниця надзвичайників Полтавщини Світлана Рибалко.

Фінансують формування добровільної пожежної охорони, зокрема, з місцевих бюджетів, членських внесків, дотацій та пожертвувань. Ті, хто працює у таких підрозділах, не отримують зарплати. Фінансування призначене для матеріально-технічного забезпечення – спорядження та обладнання. Такі формування створюють для швидкого реагування та гасіння займань на території громади, каже Світлана Рибалко.

У Коломацькій ТГ на Полтавщині запрацювала добровільна пожежна охорона "Сьогодні (2 грудня – ред.) вручили посвідчення, а також видали форму. На наступний рік плануємо купити для формування помпу (пристрій для гасіння пожеж – ред.). Нині вони працюють на базі комунального підприємства", – розповів голова Коломацької громади Євгеній Почечун.

Нині на Полтавщині створили 24 добровольчих пожежних формування, із них 10 уже працюють, розповіла речниця рятувальників Полтавщини Світлана Рибалко.

Читайте також На Полтавщині запрацював іще один добровольчий пожежний підрозділ

Джерело