Про це повідомляють #Букви.

«Реальна щоденна боротьба» – експерт з виживання Гріллз поділився враженнями від візиту в Україну

Джерело: Facebook

У своїй програмі Гріллз висаджується в диких місцях, пояснюючи глядачам, як виживати в екстремальних умовах. Усі експедиції ведучого збирали кошти для благодійних організацій.

Разом з Володимиром Зеленським вони відвідали один з “Пунктів незламності” у столиці та прогулялись вулицями Києвом.

Своєю чергою, Гріллз зазначив на своїй сторінці у Facebook, що цього тижня мав честь поїхати до столиці України, та провести час з президентом Зеленським, зауваживши, що це був особливий досвід.

“Коли країна переходить в зиму, а їх інфраструктура перебуває під атакою росіян, виживання мільйонів людей – це дуже реальна щоденна боротьба”, – пояснив він.

Ведучий повідомив, що через спеціальну програму світ “побачить сторону президента Зеленського, яку раніше не показували”.

“Я хотів запитати, як він насправді справляється… Я отримав набагато більше. Програма вже скоро. Дякую за гостинність в такий нелегкий час. Будьте сильними”, – закликав у дописі автор телевізійної програми.

Водночас Зеленський наголосив, що важливо, щоб світ чув правду про боротьбу українців за свою свободу та демократію, про ракетний терор агресора проти наших людей.

  • Американський актор та кінорежисер Шон Пенн уже втретє за час повномасштабної війни відвідав Україну. Цього разу він привіз свою статуетку “Оскара” як символ віри в перемогу нашої країни.
  • Британський актор Том Фелтон, відомий за роллю Драко Малфоя у фільмах про Гаррі Поттера, записав відеозвернення до українців. Зокрема він подякував за те, що навіть під час війни українці рятують тварин.
  • Відомий гурт Scorpions замінив рядки зі свого хіта Wind of Change зі згадкою Москви на слова про Україну. Так музиканти висловили підтримку Україні у боротьбі з РФ.
  • Міжнародна телевізійна премія “Еммі” виключила з конкурсної програми усі проєкти, дотичні до РФ через російську військову агресію проти України.

Джерело