Відома українська реперша Alyona Alyona розповіла, що відкрила у собі темну сторону, про існування якої не підозрювала до початку повномасштабної війни. Цим зірка поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

 Alyona Alyona завжди дуже відкрила з шанувальниками та регулярно ділиться з ними не лише новими фото чи відео, але й особистими емоціями, роздумами. Також артистка обожнює влучно пожартувати з себе, тим самим піднявши настрій українцям.

Alyona Alyona відкрила в собі темну сторону, про яку не підозрювала:

Alyona Alyona відкрила в собі темну сторону, про яку не підозрювала:

На цей раз Alyona Alyona вирішила не жартувати, а поговорити про серйозні речі. Виконавиця розповіла, що до війни вважала собі найкращою людиною, але після вторгнення відкрилася її темна сторона, про яку вона не підозрювала.

Alyona Alyona відкрила в собі темну сторону, про яку не підозрювала:

"Колись мені здавалося, що я найкраща людина у світі. Ця війна показала мені те, що я можу бути злою, вмію сильно ненавидіти і бажати смерті. Але нам важливо не забувати те, які ми насправді. І нам важливо ніколи в житті не опускатись до рівня нашого ворога", - зізналася виконавиця.

Також наш портал інформував,  що Alyona Alyona після смерті бабусі залишила в серці місце для надії та майбутнього: "Не втратити себе".

Крім того, ми писали,  Alyona Alyona нагадала, яке жорстоке зло увірвалося до будинків українців: "Вбиває дорослих та дітей".

Джерело