Абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик, який у ніч на 21 серпня 2022 року провів найважчий поєдинок проти Ентоні Джошуа, зараз є офіційним послом платформи United24 .

Зовсім недавно український боксер ділився потужним роликом, в якому він показував одне зі своїх тренувань у спортивному залі, використовуючи лише гирю та присідання.

Олександр Усик зустрівся із Зеленським та Андрієм Шевченком:

Олександр Усик зустрівся із Зеленським та Андрієм Шевченком:

Наразі Олександр Усик розповів про зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським та з іншими амбасадорами United24, включаючи Еліну Світоліну та Андрія Шевченка.

"Ми об'єднуємо свої зусилля, щоб зібрати кошти на генератори для лікарень. Сьогодні українські лікарі оперують при світлі ліхтариків. Ми повинні допомогти цим мужнім чоловікам та жінкам робити свою роботу. Роботу, яка рятує життя", - пише Олександр Усик у публікації.

На першому кадрі він постав із главою держави, дивлячись у камеру з усмішками на обличчях.

Олександр Усик зустрівся із Зеленським та Андрієм Шевченком:

"Судячи по 3-й фото в приміщення дуже холодно", "Прошу закрити коментарі до цього і подібних постів, тому що росіяни роблять нікому не потрібні вкидання", "Не всім добра бажаю, русяни вбиває колір нації, нічого доброго не бажаю", - пишуть користувачі у коментарях.

Джерело