З Івано-Франківщини для потреб прикарпатських бійців передали три автомобілі підвищеної прохідності, дві сотні комплектів зимового військового одягу, а також три інверторні батареї.

Про це повідомила голова ОВА Світлана Онищук.

«Ми щоденно працюємо із благодійниками та керівництвом військових частин, щоб мати перелік потреб військовослужбовців і оперативно забезпечувати їх усіх необхідним, зокрема й автомобілями, – розповіла Світлана Онищук. – Також передаємо для бійців зимову форму і опрацьовуємо можливість забезпечення їх технічним обладнанням».

Голова ОВА подякували благодійникам з Іспанії, волонтеру Артему Ільїну, в також будівельній компанії “Благо” в особі Андрія Луцького за допомогу військовим.

«Сьогодні завдяки єдності на спільному фронті ми щоденно наближаємо нашу Перемогу», – підкреслила керівниця області.

З Франківщини на передову передали три позашляховики та 200 комплектів зимового одягу. ФОТО З Франківщини на передову передали три позашляховики та 200 комплектів зимового одягу. ФОТО З Франківщини на передову передали три позашляховики та 200 комплектів зимового одягу. ФОТО З Франківщини на передову передали три позашляховики та 200 комплектів зимового одягу. ФОТО

Джерело