До України приїхав знаменитий британський мандрівник, телеведучий та письменник Беар Гріллс, найбільш відомий за програмою «Вижити за будь-яку ціну». Ще вчора українські ЗМІ гадали про ціль візиту такого гостя, а сьогодні стало відомо, що з телеведучим зустрівся президент Зеленський. Беар Гріллс приїхав знімати програму про війну в Україні.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Зеленський показав знаменитому телеведучому, як українці виживають без світла

«Беаре Гріллс, дякую за цей візит до України!  Важливо, щоб світ чув правду про боротьбу українців за свою свободу та демократію, про ракетний терор агресора проти наших людей»,  – написав Зеленський в соцмережі.

Беар Гріллс анонсував спеціальний випуск програми, присвячений виживанню українців в умовах війни.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Bear Grylls OBE (@beargrylls)

«Цього тижня я мав честь побувати у столиці України Києві і провести час із президентом Зеленським. Це був досвід для мене, як жоден інший раніше. Оскільки країна наближається до зими, а її інфраструктура піддається атаці, виживання для мільйонів людей стає реальною щоденною боротьбою. Завдяки цій спеціальній програмі світ побачить той бік президента Зеленського, який ніколи раніше не показували. Те, що я хотів запитати, це те, як він справляється з цим... Я отримав набагато більше. Програма незабаром. Дякуємо Володимиру Зеленському за гостинність у такий важкий час. Тримайтеся», – написав Гріллс в Інстаграмі.

Нагадаємо, Гріллс відомий українцям за програмою «Вижити за будь-яку ціну». Коротко концепцію передачі можна описати так: Беара викидають у різних точках Землі, і головним його завданням є дістатися до цивілізації. По ходу серії можна побачити багато цікавого та корисного: як харчуватися в умовах браку провізії, як розпалювати вогонь без сірників, які види укриттів для ночівлі можна спорудити з підручних засобів, як визначати сторони світу без компасу, що́ варто пам'ятати про безпеку в дикій природі і т. д.

Програма транслюється для аудиторії більш ніж в 1,2 мільярда людей, ставши однією з найрейтинговіших програм каналу Discovery.

Джерело