До Дня Збройних Сил України, 6 грудня, «Укрпошта» випустить нові марки «Зброя перемоги». Частину зібраних з продажу коштів спрямують на допомогу військовим. Про це повідомляється на сайті компанії.

«Укрпошта» анонсує вихід нових поштових марок – «Зброя перемоги», щоб подякувати ЗСУ за їх стійкість, міць та відвагу. Випуск – благодійний: частина зібраних коштів буде спрямована на допомогу Збройним силам України», – йдеться в повідомленні.

Відомо, що марковий аркуш «Зброя перемоги» складатиметься з шести поштових марок зі зразками військового вітчизняного та закордонного озброєння: «Вільха», «Нептун», «Стугна-П», «Байрактар ТБ2», FGM-149 «Джавелін», «M142 Хаймарс». До поштових марок буде випущено конверт «Перший день», немаркований конверт та картку.

«Укрпошта» до Дня ЗСУ анонсувала нову марку (фото) «Укрпошта» до Дня ЗСУ анонсувала нову марку (фото)

Тираж маркового аркуша – 200 тис. примірників. Вартість маркового аркушу – 90 грн, з яких 18 грн – благодійний внесок. Номінал кожної марки – U (12 грн), відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України.

Автори випуску – художники-графіки Сергій та Олександр Харуки.

Придбати поштовий випуск «Зброя перемоги» можна, починаючи з 6 грудня в міських відділеннях «Укрпошти» по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині «Укрпошти». Крім того, нові поштові марки продаватимуться на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, eBay та Amazon. На продаж конверту «Перший день» у відділеннях будуть діяти обмеження – не більше двох на одне замовлення. Онлайн можна буде замовити до 50 маркових аркушів, 50 художніх конвертів та 50 листівок.

З 1 грудня відкривається передзамовлення на набір «Зброя перемоги».

Раніше «Укрпошта» натякнула на нову марку з викраденим єнотом.

Джерело