За даними розвідки, на ЗАЕС нині залишається близько 500 окупантів

Представники "росатому" на ЗАЕС привласнюють гроші, призначені на зарплати українському персоналу – про це повідомляє Головне управління розвідки.

"Представники корпорації "росатом" "відмивають" гроші, які виділяються на здійснення управління Запорізькою атомною електростанцією. Для цього вони оформлюють фіктивні фінансові документи (корпоративні картки) на ім’я персоналу ЗАЕС, які мають громадянство України", – йдеться в повідомленні.

Представники

Як з'ясували в розвідці, реальна фінансова звітність не оформлюється і не подається.

"Тобто, гроші які призначались для оплати роботи персоналу станції, привласнюються окупаційною адміністрацією та співробітниками "росатому", – пояснюють у ГУР.

За даними розвідки, на ЗАЕС нині залишається близько 500 окупантів, 200 з яких – т. зв. "кадирівці" з батальйону "ахмат", головним завданням яких є залякування персоналу та схиляння до співпраці з окупантами.

"У промисловій зоні станції виявлено близько 300 мін, які залишили по собі підрозділи окупантів, коли залишали станцію. Про це було повідомлено так звану "поліцію" Енергодару", – зазначили розвідники. І додали, що фсб-шники, які прибули на місце подій, поширили інформацію, що це нібито "тайники диверсійних підрозділів ЗСУ".

Нагадаємо, в "Енергоатомі" заявили, що бачать ознаки того, що російські війська готуються полишити ЗАЕС.

Дивіться також відео за темою: Вберегтися не вдасться? Що робити, якщо вибухне Запорізька АЕС, замінована московитами

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Джерело