У Луганській області українські військові просуваються, та вже знаходяться за декілька кілометрів від Кремінної. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"На сьогодні ситуація складна, але кардинально відрізняється. У Білогорівці українські військові тримають оборону, їх постійно тривають штурми. З іншого боку ми вже недалеко від Кремінної. Буквально декілька кілометрів", —заявив Сергій Гайдай.

За словами Гайдая, замінована уся територія, від мостів до лісопосадок. Також росіяни стягнули велику кількість техніки. У Старобільську окупанти створюють вже друга лінія оборони з військових, перекинути з Херсону.

На Луганщині ЗСУ знаходяться за декілька кілометрів від Кремінної — Гайдай

"Відновити знищені міста потрібно. Наразі у Сєверодонецьку 70% будинків треба зносити та будувати з нуля. І бої та обстріли в містах Луганщини ще триватимуть. З нуля буде потрібно відновлювати і всю комунальну систему", — розповів Сергій Гайдай.

Гайдай зазначив, що невдовзі почнуться переговори та консультації з представниками різних організацій. Також в обранні фінального обліку відновленого міста, будуть брати участь жителі Сєверодонецька, які наразі виїхали в інші регіони.

Читайте також

На Луганщині лікарні переповнені пораненими, а морги — загиблими окупантами Холодноярівці показали, який вигляд має "Артемсіль" після обстрілів з боку армії РФ

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело