Прикарпатські поліцейські встановлюють обставини загибелі чотирьох людей

У Коломиї від отруєння чадним газом загинули троє молодих хлопців та дівчина. За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження, пише ПІК.

1 грудня близько 14:30 до Коломийського районного відділу поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що вона виявила у помешканні тіла своєї 20-річної родички та трьох її приятелів: 18 -ти , 25- ти та 29-ти років, без ознак життя.

На місці події працювали слідчо-оперативна група експерти-криміналісти та рятувальники. Правоохоронці попередньо встановили, що причина смерті – отруєння чадним газом.

Ознак насильницької смерті на тілах виявлено не було. Для остаточного встановлення тіла померлих направлено на судово-медичну експертизу.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 з позначкою «нещасний випадок» Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють усі обставини події.

у Коломиї поліцейські встановлюють обставини загибелі чотирьох людейШановні громадяни!

у Коломиї поліцейські встановлюють обставини загибелі чотирьох людейЗакликаємо суворо дотримуватися правил експлуатації електроприладів та нагрівальних пристроїв, а також виключити факти використання несправних чи саморобних приладів, бо це може призвести до пожежі та загибелі людей.

у Коломиї поліцейські встановлюють обставини загибелі чотирьох людейТакож рекомендуємо ретельно обстежити пічне та газове опалення з метою безпечного їх використання.

у Коломиї поліцейські встановлюють обставини загибелі чотирьох людейПам’ятайте ! Чадний газ- невидимий вбивця , без кольору та запаху.

Бережіть себе та своїх близьких!

Національна поліція України

Джерело