У приміщенні, де мали включити систему голосування Харківської обласної ради, перед сесією 1 грудня зникло світло та інтернет, тому засідання перенесли.

Найближчими днями облрада шукатиме приміщення, де не виникне проблем зі зв'язком внаслідок відключень світла, сказала у відеозверненні голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко. Звернення голова виклала на своїй сторінці в Facebook.

О 08:30 відбулося засідання постійної профільної комісії. Після цього ми почали технічну реєстрацію депутатів, вона розпочалася о 09:00, тривала до 09:30-09:40, в цей період було відключення світла у приміщені та інтернету.

Підключити систему через мобільний інтернет не можна, зауважила голова.

Харківська облрада шукатиме приміщення, де провести сесію попри відключення світла: коментар голови

"Я отримала доповідну, що є технічні питання, а саме, що неможливо підключити систему голосування внаслідок відсутності світла та інтернету, пропозицію щодо перенесення сесії на найближчі дні я підтримала. Прийнято рішення найближчим днем знайти приміщення, в якому завжди буде світло, щоб сесія відбулася", — сказала Єгорова-Луценко.

За її словами, напередодні сесії участь у зібранні підтвердили 97 депутатів. Голова запевнила, що Харківська обласна рада залишається дієздатною. Нової дати сесії Тетяна Єгорова-Луценко не назвала.

Що відомо 1 грудня депутати Харківської обласної ради мали зібратися на сесію. Вона мала розпочатися о 10:00, близько 11:30 стало відомо, що сесія не відбудеться через проблеми зі зв'язком. За словами депутатки від Блоку Світличної "Разом" Наталії Плотник, зареєструвалися на сесії менше 50 депутатів. На сесії депутати мали розглянути низку питань, зокрема й про перейменування театру імені Пушкіна.

Джерело