У Кіровоградській області поліцейські облаштували 27 "Пунктів незламності". В будівлях поліції вони працюють цілодобово, розповів Суспільному начальник Кропивницького районного управління Андрій Гудіма.

За словами Андрія Гудіми, звернутися до "Пунктів незламності" можна, навіть якщо вдома є світло. "Людина може прийти зігрітися, випити чаю або зарядити свої гаджети. В нас працює генератор, є запасний генератор, тобто світло буде в будь-якому випадку. З приводу інтернету, нам буде наданий "Старлінк", на наш відділ. Ми забезпечили найбільш віддалені райони нашої області. Там, де зв’язку не буде взагалі".

У "Пункті незламності", який облаштували в Кропивницькому районному управлінні поліції у холі є стільці та диван, у кімнаті поряд — чайник, зарядне для телефонів та запас питної води.

На Кіровоградщині поліцейські облаштували 27

Перший поверх під’єднали до генератора, розповіла поліцейська Ольга Паскаль. Є резерв пального, його вистачить на 7-10 днів.

Одночасно у цьому пункті можуть розмістити 20 людей. Якщо звернеться більше, їх машинами відвезуть до найближчого "Пункту незламності", сказала поліцейська.

Під час планових та аварійних відключень електрики, сюди щодня приходять одна-дві людини. "В нас режимний об’єкт, звичайно, ми слідкуємо за людьми, які до нас приходять. На даний час ніяких конфліктних ситуацій не було".

У Кропивницькому поліцейські облаштували три пункти.

Що відомо

Адреси "Пунктів незламності" в Кіровоградській області:

Кропивницький район

Кропивницьке районне управління поліції – місто Кропивницький, вулиця Вокзальна, 58; Відділення поліції №2 міста Кропивницький – вулиця Кільцева, 34б; Відділ поліції №1 міста Знам'янка – вулиця Київська, 25; Відділення поліції №1 у місті Долинська – вул. Нова, 42; Відділення поліції №3 у місті Бобринець – вулиця Вознесенська, 56; Сектор поліцейської діяльності №1 у селищі Олександрівка – вулиця Шевченка, 20; Сектор поліцейської діяльності №1 у селищі Устинівка – вулиця Олексія Мазуренка, 54; Сектор поліцейської діяльності №1 у селищі Компаніївка – вулиця Паркова, 4а; Сектор поліцейської діяльності №1 у селищі Новгородка – вулиця Центральна, 2; Поліцейська станція у селі Бокове Гурівської громади – вул. Миру, 3.

Олександрійський район

Олександрійський районний відділ поліції – місто Олександрія, вул. 6-го Грудня, 49; Відділення поліції №1 у місті Світловодськ – вулиця Глінки, 8; Сектор поліцейської діяльності №1 у селищі Петрове – вулиця Садова, 45; Сектор поліцейської діяльності №1 у селищі Онуфріївка – вулиця Графа Толстого, 92.

Новоукраїнський район

Новоукраїнський районний відділ поліції – місто Новоукраїнка, вул. Гагаріна, 4; Відділення поліції №1 у місті Мала Виска – вулиця Центральна, 81; Відділення поліції №2 у селищі Добровеличківка – вулиця Центральна, 115; Сектор поліцейської діяльності №1 у місті Новомиргород – вул. Андрія Гурічева, 25; Поліцейська станція у селі Ганнівка – вулиця Центральна, 1а.

Голованівський район

Голованівський районний відділ поліції – місто Голованівськ, вул. Соборна, 28; Відділення поліції №1 у місті Гайворон – вулиця Чкалова, 8; Сектор поліцейської діяльності №2 у місті Благовіщенське – вул. Героїв України, 74; Сектор поліцейської діяльності №1 у селищі Вільшанка – вул. Миру, 38. Сектор поліцейської діяльності №3 у селищі Новоархангельськ – вулиця Слави, 19. Читайте також Графіки відключень від "Кіровоградобленерго" на час ліміту не діють. Споживання треба скоротити майже вдвічі. На Кіровоградщині облаштовують 321 "пункт незламності". Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело