40 легкових автомобілів та 8 автобусів стояли в черзі на виїзд з України перед прикордонними пунктами пропуску, які розташовані на Закарпатті, о 9-ій годині ранку першого грудня. Такі дані повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України у Facebook.

Біля кордону зі Словаччиною на КПП "Ужгород" стояв один автобус. Поблизу кордону з Угорщиною, на КПП "Тиса" — 30 автомобілів та 7 автобусів, а перед КПП "Лужанка" — 10 легковиків.

На інших пунктах пропуску в Закарпатській області не було в чергах жодного авто та жодної людини, яка хоче перетнути кордон пішим переходом.

40 легкових авто та 8 автобусів. Яка ситуація у пунктах пропуску на Закарпатті

Черги на пунктах пропуску 1 грудня станом на 09:00

1. Словацька Республіка:

"Малий Березний" — 0 л/а, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється в обох напрямках); "Ужгород" — 0 л/а, 1 автобус (пропуск пішоходів не здійснюється); "Малі Селменці" — 0 пішоходів (працює з 09 до 21 години).

2. Угорщина:

"Тиса" — 30 л/а, 7 автобусів; (пропуск пішоходів не здійснюється); "Дзвінкове" — 0 л/а, 0 пішоходів (працює з 08 до 19 години); "Косино" — 0 л/а, 0 пішоходів (працює з 08 до 20 години); "Лужанка" — 10 л/а, 0 пішоходів; "Вилок" — 0 л/а, 0 пішоходів.

3. Румунія:

"Дякове" — 0 л/а, (пропуск пішоходів не здійснюється); "Солотвино" — 0 л/а, 0 пішоходів. Читайте також Шість мільйонів українців без світла, Зеленський запросив Маска в Україну. 281 день війни. Онлайн; Внаслідок війни в Україні загинула 441 дитина — ОГП; ЗСУ відбили 12 атак військ РФ — Генштаб; Пентагон уклав контракт на закупівлю NASAMS для України.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело