Майже 700 жителів Мелітополя опинилися у російському полоні за час повномасштабного вторгнення. Місце знаходження більше сотні людей невідоме.

Про це Суспільному розповів заступник міського голови Мелітополя Михайло Семікін.

За його словами до війни в місті працював кризовий центр, куди люди могли звернутися по допомогу у разі насильства. Нині мобільні бригади працюють в Запоріжжі.

З початку повномасштабного вторгнення в полон до росіян потрапило майже 700 мелітопольців

"На базі нашого відкритого простору працюють, саме тут працюють психологи, працюють фахівці, консультанти, які зможуть допомогти саме в таких життєвих ситуаціях, допоможуть знайти нове місце де можна безпечно розташуватись, отримати консультацію психолога, отримати консультацію від правоохоронних органів", — каже він.

Тетяна Велика, координаторка з протидії гендерно зумовленого насильства БФ "Посмішка ЮА" каже, що під час війни багато людей зіткнулося з економічним насильством.

"Дуже багато постраждалих, зруйноване майно. Також психологічне, це вже психологічна травма, коли ви залишаєтесь без домівок. Дуже багато людей не знають що таке насильство, види насильства, для них дуже багато інформації саме тут в кампанії "16 днів протидії"", — каже вона.

За словами Тетяни Великої, найбільша проблема — це страх розповідати про факт насильства.

Читайте також

На російському блокпості під Василівкою чоловіків не пропускають на підконтрольну Україні територію

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Джерело