Про звірства російських окупантів по відношенню до мирного населення вже відомо не лише в Україні, але й у світі. Проте щоразу стають відомі нові моторошні деталі, від яких кров стигне у жилах.

Житель Вадим Заболотний, якому вдалося врятуватися із захопленого ворогом міста і живе зараз у Львові, розповів про звірства окупантів на блокпостах. Про це пише "24 канал".

Він з дружиною переховувався в укритті сумнозвісного маріупольського драмтеатру, який незадовго після виїзду Вадима розбомбили росіяни.

Ножем вирізали татуювання: маріуполець розповів про звірства окупантів на блокпостах

"Я зрозумів, що чекати більше нічого. Треба щось вирішувати зараз. Цікаво, що до цього моменту не було думки, що от я за 5 хвилин прийду і скажу дружині: "5 хвилин на збори, і ми вирушаємо", – згадує чоловік.

Вадим пропонував виїхати двом своїм знайомим, та вони відмовилися. Один з них, 28-річний Назар із західної України, загинув.

За словами чоловіка, дорогою було близько десятка ворожих блокпостів. Вадиму підібрав дорогою двох пасажирів – хлопців. У них був блок цигарок, який віддали як хабар окупантам, щоб задобрити.

Маріуполець розповідає, що на одному з блокпостів окупанти зупинили машину. В одного з пасажирів знайшли татуювання і загарбники наживо ножем вирізали його. За його словами, усі люди з цієї машини опинилися у полоні ворога.

Злочини Росії в Україні

У посольстві США заявили, що в кожному регіоні, де побували окупанти, є докази про воєнні злочини РФ. Поліцейські виявляють тіла вбитих і закатованих громадян, пошкодження будинків, досліджують місця обстрілів.

Так, житель Козачої Лопані на Харківщині розповів, як його родину катували окупанти. А на Херсонщині окупанти до смерті закатували місцевого пастора та його 19-річного сина.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело