Телеведучі та волонтерки Леся Нікітюк та Даша Астаф'євою зняли потішне відео про те, як швидко українки стараються справитися з господарськими справми, коли в їх будинках зявляється світло. Гумористичне відео Леся виклала на своїй сторінці в соцмережі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Леся Нікітюк (@lesia_nikituk)

Нікітюк з Астаф'євою зняли потішне відео про українок, яким несподівано дали в оселю світло

У ролику українські господині Нікітюк і Астаф'єва одночасно роблять кілька справ: готують, прибирають і прикрашають житло. «Коли ДТЕК дала світло», – підписала Нікітюк відео.

Раніше «Главком» писав, що Нікітюк підказала шанувальникам, як потрібно підготуватися до непростої зими. Окрім звичних способів зігрітися, Леся запропонувала альтернативні.

«Частіше обіймайтеся! Швидшим темпом дихайте у квартирі. Займайтеся фізичними навантаженнями. Я от, наприклад, почала загартовуватися: коли заходжу в душ, то вмикаю помірну воду, а не дуже гарячу. Щоб тіло звикало до прохолоднішої температури», – розповідає телеведуча.

«Теплі шкарпетки, труси, колготи 120 ден, рейтузи, спортивки. Все, що є, тим і користуйтеся. Не соромтеся! Теплі речі мають бути з собою завжди і всюди. Ми маємо триматись і пережити цю холодну пору року. І все буде добре!» – додає Нікітюк.

Джерело