Хірургиня з Харкова Інна Пуляєва проводить операції на судинах у Рівненській обласній клінічній лікарні. Суспільному лікарка з понад 16-річним досвідом розповіла, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну вимушена була перевезти дітей до Рівного, однак роботу у Харкові не покинула.

Судинна хірургиня Інна Пуляєва оглядає прооперовану вісім днів тому пацієнтку. У 70-річної жінки була аневризма черевного відділу аорти.

"Зараз почуваю себе, слава Богу, непоганенько, ще сили немає, але тримаюся. Хочу ще пожити для внуків і для дітей", — сказала пацієнтка Неоніла Сомкова.

Хірургиня з Харкова проводить операції на судинах у Рівному. Історія Інни Пуляєвої

Інна Пуляєва розповіла, що ця операція була складна.

"Але пацієнтка у нас дуже добра, дуже активна, молодець. Це так само залежить ще й від пацієнта, тому що пацієнти, якщо захочуть швидко бути здоровими, то в них все йде гарно", — зазначила судинна хірургиня.

Інна Пуляєва — хірургиня та докторка медичних наук із Харкова. У судинній хірургії лікарка працює уже понад 16 років. Після початку повномасштабної війни жінка вимушена була перевезти дітей до Рівного, однак роботу у Харкові не покинула.

"Всі сподівалися, що війни не буде, але все одно вона почалась. Чому поїхали? Треба було забрати дітей, перевезти їх у тихіше місце. Але я все одно радію, що ми залишилися в Україні, що не поїхали далі", — сказала лікарка.

Зараз Інна Пуляєва працює два тижні у Рівному в обласній клінічній лікарні, а два тижні у Харкові. Хірургиня розповіла, що повністю покинути рідне місто та роботу не змогла, попри небезпеку.

"Зараз не так виснажливо, на війну не звертаєш увагу зовсім. Мабуть, багато працюєш і не починаєш сумувати з приводу того, що трапляється зараз. Це реабілітація така трудова", — пояснила жінка.

Першу операцію після переїзду хірургиня провела у серпні. Розповіла, що до Рівного її запросили друзі та колеги, які також переїхали з Харкова. Вони ж і допомогли знайти нову роботу. Інна Пуляєва зазначила, що з новим колективом працювати легко.

"Дуже зручно. Раніше ми працювали в різних містах, все одно їздили, як і всі лікарі майже до різних лікарень. Десь ти навчаєшся, десь ти навчаєш лікарів, то тут дуже зручно працювати. І не треба починати з початку все. Дуже швидко вони розуміють етапи операції, анестезіологи розуміють, що треба робити", — прокоментувала судинна хірургиня.

Чи залишиться працювати у Рівному після перемоги, Інна Пуляєва поки не знає, однак додала, що "стовідсотково залишиться в Україні".

Читайте також Що варто вимикати з розетки через стрибки напруги. Пояснює професор з Рівного Збирають гроші на генератор: як драмтеатр у Рівному працює в умовах відключення світла "Змучений, але головне, що він вже є тут" — матір рівненського бійця про першу розмову з сином після полону

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Джерело