Ексклюзивний коментар Віти Семеренко для Суспільне Спорт щодо інформації про її завершення кар'єри.

Олімпійська чемпіонка з біатлону, 36-річна українка Віта Семеренко, спростувала інформацію про завершення своєї кар'єри. Інформація про те, що спортсменка пішла зі спорту, з'явилася на сайті Sport.ua.

Крім того, у Sport.ua зазначили, що "за словами тренерів, Віта Семеренко з початку [повномасштабної] війни не виходила на зв'язок, тому де вона та які у неї плани на майбутнє – невідомо".

У травні в коментарі Суспільне Спорт головний тренер жіночої збірної Олександр Кравченко також заявляв про те, що Віта "поки що не вирішила, чи буде відновлювати тренувальний процес і кар'єру".

Суспільне Спорт звернулося до Віти Семеренко за коментарем з приводу інформації про її ймовірне завершення кар'єри та втрату зв'язку з командою.

"Я залишаюся в спорті, – відповіла біатлоністка. – Кравченко ні разу не зателефонував і не спитав, як справи. Бог йому суддя. А з команди за дев'ять місяців ніхто навіть і СМС не написав, не кажучи про дзвінок. Тільки чутки пускають, що ми з чоловіком працювали снайперами, де тілько не працювали… Знаю на 100%, тільки прізвища говорити не буду".

Також Семеренко повідомила, що продовжує тренуватися, хоч і не з основною збірною. "Я з командою не тренуюся. Зараз на зборі в Сянках, – пояснила спортсменка. – Я тренуюся з Григорієм Шамраєм".

Читайте також: Дмитро Підручний не потрапив до старт-листу збірної України на першу гонку сезону Кубка світу з біатлону Що відомо Віта Семеренко – олімпійська чемпіонка 2014 року в складі жіночої естафетної команди, бронзова призерка Олімпіади-2014 у спринті, семиразова призерка чемпіонатів світу. Востаннє Віта Семеренко брала участь у змаганнях у січні: на чемпіонаті Європи в німецькому Арбері, де стала сьомою в одиночній змішаній естафеті, а найкращий особистий результат показала в індивідуальній гонці – 43-тє місце. Минулого сезону Семеренко виступила лише на двох перших етапах Кубка світу – у шведському Естерсунді, де була 44-ю і 77-ю у спринтерських гонках – та не потрапила до складу на Олімпійські ігри-2022. Із жіночою командою "А" до цього сезону готувалися Юлія Джима, Олена Білосюк, Дар'я Блашко, Ірина Петренко, Анна Кривонос та Анастасія й Олександра Меркушини: хто потрапив до складу на перший етап у Контіолагті. 29 листопада розпочинається новий сезон Кубка світу та Кубка IBU: як і де дивитися гонки, уся ключова інформація. Розклад першого етапу Кубка світу з біатлону в новому сезоні: Контіолагті (29 листопада - 4 грудня) Читайте також: Хто коментуватиме біатлон у сезоні 2022/23 на Суспільному

Джерело