У Донецькій області 28 листопада не діють графіки відключень електроенергії. Як повідомляє ДТЕК Донецькі електромережі, в регіоні світло вимикають в екстреному порядку.

"В регіоні відбуваються екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень, які складені раніше, наразі неактуальні", — повідомляє компанія на сайті. Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК «Укренерго», іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації.

Що відомо Внаслідок зростання дефіциту потужності по всій території України застосовуються аварійні відключення електроенергії. Наразі дефіцит потужності складає 27%. 23 листопада Росія всьоме здійснила масований ракетний удар по енергетичній інфраструктурі України. Ударів зазнали житлові будинки, ТЕЦ, ТЕС і електропідстанції у Києві, Київській, Вінницькій, Львівській та Запорізькій областях. У Києві та області внаслідок цих обстрілів були загиблі та поранені. На Донеччині через пошкодження українських електромереж 23 листопада вдень повністю зникла електрики. Світло почали подавати ввечері. 24-25 листопада у містах Донецької області поступово відновлювали електроживлення, тепло- і водопостачання, які залежать від електрики. По всій Україні запровадили аварійні відключення світла. Світло вимкнулось у Молдові. Через обстріли українці опинились не тільки без світла, а й без водопостачання та зв'язку.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На Донеччині 28 листопада діють екстрені відключення світла

Джерело