Є тенденції до завершення війни, однак поки все неоднозначно.

“Україна проживатиме цікавий час”: астролог дала детальний прогноз на 2023 рік

 

Астролог Наталя Власенко зробила прогноз для України на 2023 рік та з’ясувала на що нам очікувати вже наступного року. Своїми висновками вона поділилася в інтерв’ю УНІАН.

За її словами, у 2023 році Україна проживатиме цікавий час. Спостерігатимуться тенденції повернення якихось прикордонних територій, ймовірно, кордону з морем. З кінця січня до червня включається переломний момент, який за подіями відгукується з листопадом 2013 року, коли розпочався Євромайдан. А також із наступними подіями: напад на Донбас та Крим у 2014. Тодішній президент не підписав угоду з ЄС, посилаючись на те, що необхідно продовжувати переговори у форматі “Україна-ЄС-Росія”. Це підштовхує до думки, що ми таки можемо побачити переговори у форматі Україна-США-РФ-ЄС.

“Тенденції квітня-червня 2023 року будуть говорити про великі придбання земель або втрати контролю над ними. З червня по листопад 2023 очікуються проблеми з економікою (курс гривні на мінімумі, реструктуризація боргів), але при цьому є тенденція до відкриття кордонів для виїзду та в’їзду чоловіків”, – розповіла астролог.

Вона додала, що до влади в цей момент прийдуть нові цікаві люди, можливо зі скандальною репутацією або навпаки звільнення чиновників зі скандалом та арештом. З листопада до березня 2024 року ми можемо побачити закриття/підрив Керченського мосту або повне припинення будь-яких контактів з РФ або іншими найближчими державами. Але так само зміцнення інших зв’язків, наприклад, із Польщею. Тема порушення кордонів може бути поновлена ​​місцями.

“Українцям потрібно готуватися до того, що валюта зростатиме, гривня знецінюватиметься потихеньку. Відповідно, здорожчає все”, – додала Власенко.

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз астролога
За словами Наталії Власенко, тенденції до закінчення війни є навесні, але складається враження, що це не до кінця.

“Можливо, якісь переговори чи рішення будуть щодо України, але ще не повний кінець. Наче відчуття “не до кінця перемоги”, можливо, буде пов’язане з поділом території або проведенням там референдумів”, – підсумувала експерт.

Джерело