Понад 70 згортків з наркотиками виявили у чоловіка патрульні Івано-Франківська.

Днями на вулиці Карпатській інспектори звернули увагу на невідомого чоловіка. Останній, помітивши патрульних, помітно занервував та різко змінив напрямок руху.
Інспектори громадянина зупинили та, згідно зі ст. 34 Закону України “Про Національну поліцію”, провели поверхневу перевірку. У 44-річного чоловіка патрульні виявили згортки з невідомою речовиною, зовні схожою на наркотичну.
У ході спілкування останній розповів, що по місці проживання зберігає наркотичні речовини та хоче добровільно їх видати.
Інспектори громадянина затримали та викликали на місце слідчо-оперативну групу та Управління боротьби з наркозлочинністю у Івано-Франківській області.
В ході перевірки за місцем проживання громадянина поліцейські виявили пакет з речовиною зеленого кольору, більше 70 згортків з невідомою речовиною білого кольору, зовні схожою на наркотичну та пристрій для викурювання наркотиків.
Ймовірні наркотики вилучено та направлено на експертне дослідження.
Патрульні виявили у франківця понад 70 згортків з наркотиками. ФОТО Патрульні виявили у франківця понад 70 згортків з наркотиками. ФОТО

Джерело