У Запорізькій області батьки та рідні поховали хлопчика, який загинув від російської ракети в пологовому відділені Вільнянської лікарні. Йому було всього 2 дні.

“Два дні життя”: на Запоріжжі поховали немоаля яке загинуло внаслідок обстрілу лікарні (фото)

Про це повідомляє фотограф Хейді Левін.

– Коли Марія Каменецька тільки-но закінчила годувати новонародженого хлопчика і поклала його спати в ліжечко поруч із собою, ракета врізалася у пологове відділення лікарні у Вільнянську Запорізької області, одного з чотирьох регіонів України, які намагається присвоїти президент Росії Володимир Путін.

Стіни лікарні впали, і Каменецька з немовлям опинилися у пастці серед уламків, – написала Левін.

“Два дні життя”: на Запоріжжі поховали немоаля яке загинуло внаслідок обстрілу лікарні (фото) “Два дні життя”: на Запоріжжі поховали немоаля яке загинуло внаслідок обстрілу лікарні (фото)

Маленький Сергій навіть не дожив до того дня, щоб

йому видали свідоцтво про народження, зазначає Левін.

Поховали маленького Сергійка зразу через день після загибелі. Батьки не хотіли нести труну додому, адже там це все могли побачити інші діти і вони вирішили не травмувати психіку старших дітей.

“Два дні життя”: на Запоріжжі поховали немоаля яке загинуло внаслідок обстрілу лікарні (фото) “Два дні життя”: на Запоріжжі поховали немоаля яке загинуло внаслідок обстрілу лікарні (фото)

Брати та сестри Сергія не прийшли на похорон, вони залишилися вдома. Вони знають що їхній менший брат вже не повернеться додому, але ще не до кінця розуміють чому.

– Моя кімната була повністю зруйнована, – розповіла мати. – Я шукала дитину серед уламків. …Дитина в ліжечку. Я думала, щоб забрати його, і тут це сталося.

Обстріл пологового відділеня Вільнянської лікарні стався в ніч на 23 листопада. В цей час там знаходилася одна породілля з немовлям, а також лікар. Внаслідок вибуху немовля загинуло, а жінку рятувальники витягнули з-під уламків.

Джерело