У Волинському академічного обласного театрі ляльок понад 30 дорослих і дітей читали п’єсу "Два скетчі про війну", – розповів Суспільному артист Олексій Криворучко.

П`єсу "Два скетчі про війну" написала харківська драматургиня Юліта Ран.

Актори вперше працювали разом із глядачами, як партнери. "Зазвичай, глядач сидить в залі, я на сцені. Всі актори також на сцені, між нами є певна межа. А тут ми сиділи поруч один з одним. Ми були не глядач і актор, ми були партнери", – каже Олексій Криворучко.

Як розповіла артистка Юлія Тузова, читання п’єс у такому форматі планують продовжити: "Наш театр вперше вирішив себе спробувати у якості виконавців перформативного читання. І ось сьогодні відбулась ця подія, для нас це такий трепетний новий досвід, і те, що ми побачили нас задовольнило".

Разом із артистами театру, п`єсу читали акторки однієї дитячої творчої студії Луцька. Оксана Циплюк розповіла, що це перший досвід робити із дорослими колегами.

"Спочатку потрібно прочитати весь текст, його сенс і підтекст. І якщо ми не будемо вичитувати, і розуміти, і розбирати весь цей текст, то ми не зіграємо його так правдоподібно", – говорить школярка.

За словами артистки Юлїї Тузової, читання п’єси відбулось у рамках Марафону сучасної драми, який організувала Національна спілка театральних діячів України.

Читайте також Вистава вдячності та мультитерапія: реабілітація бійців у луцькому медзакладі В культурному укритті Луцька відбудеться прем'єра вистави "Синдром вцілілого" У Луцьку відбулася прем'єра дитячої вистави про волонтерство

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело