Восьмий турнір пам’яті воїнів АТО Олександра Аніщенка та Максима Савченка відбувся у Сумах. На нього приїхали представники Сумської області та команди міст України. Участь у цьому турнірі взяли 250 спортсменів у двох вікових категоріях: 2009-10-го та 2011-12-го років народження. Хлопці та дівчата розіграли 36 комплектів медалей.

Іван Силкін — тренер із Сум. Він сподівається, що його спортсменам вдома допомагатимуть і стіни: "На ці змагання ми виставили юнаків, понад шістдесят учасників. Це перший старт у цьому році для таких маленьких діточок. Тому це для нас свято, тим більше – воно проводиться у Сумах. Будемо розраховувати на більш-менш хороший результат".

Вірить у перемогу і тренер з Охтирки Юрій Мєєрович: "Розраховуємо, що Охтирку не зганьбимо".

У Сумах на турнірі пам’яті воїнів АТО Олександра Аніщенка та Максима Савченка змагались юні дзюдоїсти

Участь у змаганнях взяли юні спортсмени Сумщини, а також дзюдоїсти з Києва, Харкова, Чернігова, Ніжина. Останнє місто представляли на турнірі вихованці Олексія Полтавцева. Чоловік розповідає: "Привезли сім чоловік – одну дівчинку і шість хлопчиків. Розраховуємо на гарну боротьбу. Медалі – то таке. От щоб боролися, характер проявляли".

Турнір пам’яті Героїв України Олександра Аніщенка та Максима Савченка став другим у цьому році. До цього на Сумщині проводили три всеукраїнські турніри, Суми приймали чемпіонати України, чемпіонати області, та турніри у районах області.

Читайте також У Сумах відбувся обласний чемпіонат з греко-римської боротьби.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело