На 84-му році померла ветеран обласної клінічної лікарні Мегет Михайлівна Кобрин, яка присвятила лікарській праці у нашому закладі півстоліття.

Відійшла у засвіти ветеран обласної клінічної лікарні Мегет Кобрин

Уродженка французького міста Провен у дев’ятирічному віці переїхала разом з батьками до України. У Самборі на Львівщині успішно закінчила школу й вступила до Івано-Франківського медінституту.

З 1965 року Мегет Кобрин розпочала свій професійний шлях лікарем-статистом, згодом працювала лікарем приймального відділення та гематологом. З 1975 року вона обіймала посаду завідувачки гематологічного відділення, а з 1981 по 1986 рр. виконувала обов’зки заступника головного лікаря з хірургічної роботи. Завершила свій професійний шлях лікарка у рідному колективі гематологічного відділення у 2015 році.

Відійшла у засвіти ветеран обласної клінічної лікарні Мегет Кобрин

“Гарна людина, досвідчений медик”, – такою пригадують пані Мегет у колективі лікарні.

“Завжди скромна і спокійна, врівноважена і турботлива. Вона зверталася до нас, як до своїх дітей. Так ми себе й почували поруч з нею, – говорить завідувачка гематологічного відділення Наталія Глушко. – Сьогодні пригадуємо смішне та веселе за період співпраці з нашою колегою. Наша їй вдячність і світла пам’ять”. 25 листопада, о 16.20 відбудеться парастас.

Джерело