Дитячі листи, малюнки та браслети передала військовим волонтерка Христина Феціца. Подарунки для Збройних сил України зробили учасники дитячого табору. Їх отримали військові з підрозділу "Айдар" на Донеччині.

"Це намалювали дітки зі спортивного табору Лілії Проць. Під час перебування в таборі вони бачили, як летить ворожа ракета. І це їх надихнуло на те, щоб намалювати малюнки і написати листи для хлопців зі Збройних сил України. Це підлітки і вони свідомі того, що вони робили. З розумом робили. Вони вкладали в цій малюнки свою душу і свою любов. Коли вони передавали, то дуже щиро це робили і хотіли, щоб ці малюнки потрапили до захисників", — розповіла Христина Феціца.

Організаторка табору Лілія Проць каже, що до створення подарунків долучились всі учасники.

Діти з Тернополя передали військовим малюнки, листи та браслети

"Всі плели, Катя включила на ноутбуці ролик такий, щоб просто підгадати. Одні плели, інші вже зав'язували, підпалювали кінці стрічок, щоб не розторочувались. Хтось листи писав, менші малювали, дехто й зі старших малював, по-різному було".

Учасниця табору Катерина Кошулинська каже, це був дуже легкий механізм, головне було зрозуміти, як починати, далі всі дуже легко схоплювали.

"Писала у своєму листі величезну подяку бійцям", — розповіла учасниця табору Маргарита Громадська.

Перемоги і мирного неба над головою побажала учасниця табору Надія Чорна.

"Побачивши емоції наших військових, хочеться ще більше їх підтримувати", — каже учасниця табору Вероніка Вуйцик.

Військовий на псевдо "Чечен" розповів, що отримав такого листа:

"Привіт, мене звати Поліна, я з 28 школи І мені 13 років. Бажаю щастя, здоров’я, мужності, довголіття. Сподіваюсь на швидку перемогу України".

Боєць "Айдару" каже, в багатьох вдома діти, тож бійцям приємно отримувати такі знаки уваги.

Читайте також У Тернополі волотери п летуть зимові маскувальні сітки

Джерело