Народний артист України Павло Зібров поділився з підписниками сумною новиною. Будинок його близьких друзів у Вишгороді зруйнувала російська ракета, яка влучила в місто 23 листопада.

Внаслідок терористичної атаки постраждали батько та мати, але діти вціліли. Про це зірка розповіла в своєму Instagram , пише OBOZREVATEL.

Виконавець розповів, що за життя батька дітей Віталія лікарі боряться в реанімації, а його дружина, яка встигла зняти будинок одразу після влучання, вирушила в лікарню, щоб дістати уламок ракети.

“Вони вже пережили блокаду на початку війни”: російська ракета зруйнувала будинок друзів Павла Зіброва. ФОТО
“Друзі, вчора сталася жахлива біда. Ворожа ракета впала на житловий будинок у Вишгороді. В цьому будинку, який на відео, були наші добрі друзі. Валя в лікарні з осколковими пораненнями. Віталік у реанімації бореться за життя та кінцівки. Вони вже пережили блокаду на початку війни”, – написав артист.

У сім’ї є двоє дітей, які дивом не постраждали. Павло Зібров попросив шанувальників підтримати фінансово подружжя, яке залишилося без даху над головою.

“Вони вже пережили блокаду на початку війни”: російська ракета зруйнувала будинок друзів Павла Зіброва. ФОТО
Він також пообіцяв передати частину зароблених на концерті за кордоном грошей для допомоги постраждалим.
Нагадаємо: у Вишгороді Київської області внаслідок ракетного обстрілу 23 листопада загинуло п’ять осіб, іще 35 поранено. Одну багатоповерхівку зруйновано, а також пошкоджено чотири будинки, школу та садок.

Джерело