Через проблеми з електроенергією у столичних школах з 28 листопада в режимі офлайн навчатимуться у світловий проміжок дня — із 09:00 до 16:00. Для дітей початкових класів — до уроків та після них — працюватимуть групи подовженого дня. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Учні, які навчаються онлайн, підключаються до уроків за можливості. Тому опрацювання тем і завдання дублюються через месенджери та електронною поштою. Крім того, повторення пройденого на наступному уроці – обов’язкове" , – повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, після закінчення осінніх канікул за парти в очному форматі повернулись 111,5 тисячі школярів із майже 236,4 тисячі дітей, які перебувають у Києві.

З 9.00 до 16.00. У Києві змінили час навчання у школах

Зимові канікули триватимуть у столиці з 26 грудня до 27 січня. У цей час школи прогріватимуть мінімально для збереження системи опалення, а вчителі матимуть змогу піти за бажанням в оплачувану відпустку.

Що відомо Через ракетні обстріли навчальні заклади на Київщині з 16 листопада та до кінця тижня перейшли на дистанційку. У столиці повністю виключили російську мову з навчальних програм комунальних закладів дошкільної та загальної середньої освіти. За рішення проголосували 64 депутати Київської міської ради. Читайте також

В Україні створили чат-бот для дітей, як діяти в умовах воєнного стану

Зима і люди. Як українці готуються до холодів в умовах війни

Міносвіти пропонує встановити у школах відеоспостереження та металодетектори

Джерело