У Чернівцях у Свято-Миколаївському соборі 25 листопада СБУ проводить обшуки. Станом на 13:00 храм зачинений.

Про це повідомляє Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ на своїй Facebook-сторінці.

Кореспондентка Суспільного, яка перебуває на території храму, повідомляє, що храм зачинений.

У Чернівцях у Свято-Миколаївському соборі СБУ проводить обшуки — Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ

Станом на 13:00 поблизу церкви перебувало приблизно десятеро людей. У коментарі кореспондентці Суспільного вони сказали, що прийшли до храму приблизно о 10:00, але зайти на територію храму не змогли через зачинені ворота.

"Я тут з 10:00, а інші прийшли раніше. В храм не пускають. Я хотіла поставити свічку, мені сказали, що не можна заходити. А яка причина — не сказали. Озброєні люди у формі стоять", — сказала прихожанка Надія.

Суспільне звернулось за коментарем до СБУ області.

Свято-Миколаївський собор перебуває в підпорядкуванні Української православної церкви.

Що відомо ​​15 листопада Служба безпеки відкрила кримінальне провадження щодо співів із прославлянням Росії під час богослужіння у Києво-Печерській Лаврі. Представник храму повідомив, що священник був зайнятий помазанням людей та спілкуванням із вірянами, а тому нібито не чув співів. 22 листопада СБУ заявила, що проводить контррозвідувальні безпекові заходи у Києві в Києво-Печерській Лаврі, що перебуває в підпорядкуванні УПЦ. Тоді казали, що ці заходи відбуваються в межах роботи з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

Джерело