Про це повідомила міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна у Twitter.

“Щоб допомогти населенню протриматися, Франція надсилає в Україну 100 потужних генераторів, у той час, як Росія хоче перетворити зиму на зброю війни. 100 французьких генераторів вже на шляху до України. Нагадуємо, що удари по цивільній інфраструктурі є воєнними злочинами”, – зазначила Катрін Колонна.

Нагадаємо, що 23 листопада російські окупанти завдали масованого удару по об’єктах енергетичної інфраструктури України. Ударів зазнали житлові будинки та ТЕЦ, ТЕС і електропідстанції у місті Києві, Київській, Вінницькій, Львівській та Запорізькій областях.

Своєю черго, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов наголосив, що Росія й надалі завдаватиме масованих ракетних ударів по території України. За словами Юсова, росіяни й надалі завдаватимуть масованих ракетних ударів по Україні. Проте щоб підготуватись до наступного такого обстрілу їм знадобиться близько тижня.

  • Фінляндія передасть Україні енергетичне обладнання необхідне для відновлення критичної інфраструктури, яка зазнала значних пошкоджень після низки російських ракетних обстрілів.
  • Японія допоможе Україні відновити енергетичну інфраструктуру. 17 жовтня міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили відновлення пошкоджених або зруйнованих бойовими діями об’єктів критичної інфраструктури України.

Джерело